Popis produktu

NECO Interaktívne dotykové fólie

Podpora ovládača Windows XP / 7 / 8 (vrátane 32-bitové a 64-bitový systém) Mac OS X, Android 4.0 do verziu.

Na iFoil je novo vyvinuté a transparentné fólie, s ktorou laminované na zadné sklo alebo akryl, dotykový displej by byť vytvorený.Na iFoil používa vysoko transparentný film ako podklad, je vytlačená s vodivými atrament(nano-veľkosť,

Na iFoil má pekné a transparentný vzhľad, stabilný a odolný, s dlhú životnosť (MTBF 100.000 hodín) je ideálny na nahradenie súčasného interaktívne výstavy metóda, tradičné interaktívnych médií, ktoré môžu znížiť spotrebu energie a elektrickej znečistenia.Dotyk cez iFoil je citlivé a plynulé.

Detekčné metódy iFoil je lepšie predpokladaný kapacitné dotykovou technológiou.V iFoil, nano-vodivé drôty nahradiť ITO vrstva, a signál zmeniť sa počíta s vysokou presnosťou.Č ITO vrstva je najväčší rozdiel medzi iFoil a iné projekčné kapacitné displeja.

Kompletné IFoil sa skladá z nasledujúcich 4 častí:

(1) Snímač film: PET fólie tesniaci nano vodivé drôty.

(2) Kontrolu doska a ochranný kryt

(3) USB kábel

(4) Vodič CD: pre dotykové fólie.

(Poznámky: PET-polyetyléntereftalát, druh vysokej teplote a korózii odolná plastová fólia)

>> Nízka hmotnosť, vhodné pre laminované na sklo, akryl alebo fotografických filmov;

>> Transparentný, bez rámu, trvanlivé a bezpečné;

>> Presné určenie polohy, rukavice touch je ok;

>> Bez mechanického alebo na tlak citlivých prvkov, odolné a stabilné;

>> Nie je citlivé na vonkajšie svetlo, zmena svetla, by nemalo ovplyvniť.

Na iFoil je interaktívny fóliu, ktorá vyrába UC Nano Inc.Rýchlo umožní dotykom obrazovky v bežnej sklo svete.Je to veľký formát flexibilné dotykový panel, kryt od 7 do 165 palcov, má nasledujúce vlastnosti.Bezpečnosť a robustný Anti-scratch, laminát a na zadné sklo, Vodotesné, prachu-dôkaz, nepriestrelné, kyselinovzdornej Č vystaviť komponenty, bezpečnosť.Žiadne mechanické komponenty s dlhou životnosťou Priemyselný teplotný rozsah: -20 °C až + 80 °C Umenia a Sci-Fi Vysoká transparentnosť ≥93%, sklo-úroveň transparentnosti Č rámu dotyk oblasti Tenký a ľahký, snímač hrúbka len 0.17 mm Thru-glass touch, maximálna hrúbka skla môže dosiahnuť 20 mm.Len ruky platné, žiadny dotyk akcie z kovu, plastu, a tak ďalej.Vynikajúce skúsenosti Nulový tlak dotyk, aj s rukavicou.Myš funkcia Zoom in/out a rotácie. 2 body Multi-touch, Podpora TUIO & Win Rodák Presné touch & real-time odozva Rýchle písanie rukou výkon, Pokročilé funkcie, Nízka spotreba energie, maximálna spotreba energie je len 0,5 w Flexibilné, môže byť aplikovaný na krivky povrch dotykovej obrazovky film senzor mohla byť laminované na akýkoľvek hladký nekovové ploché

Rôzne veľkosti od 7" 165", najnižšie náklady prispôsobenia.

Otázka, Čo iFoil to je?

To je inovácie v core časti dotykový displej, podpora single-touch & multi-touch.Holografické, presnosť ,transparentné,flexibilné,krivka-môcť,vody-dôkaz,znečistenia-dôkaz, iba ruky-touch platné, najmä jedinečný dotyk technológie v vonkajšie aplikácie.Je to čarovné produktu.

Otázka, Čo touch technológia používa?

Základ na Grid Zmysel Technológie.iný názov je to Zlepšenie PCT (Projektívnej Kapacitné Technológie).

Otázka, Ako môžem použiť tento úžasný produkt?

Laminátovej na zadnej strane skla, pripojenie a potom plus USB rozhranie pre váš POČÍTAČ, config vodiča, potom môžete ho používať.Veľmi ľahké a jednoduché na používanie, raz config dokončená, môžete ho použiť ako ľahko ako iPad .Máme aj video návod, laminácie a vodič config.

Otázka, Čo OS podporujete?

A iFoil podpora Windows XP/ 7/ 8, Mac OS X, Linux, patrí 32 bit & 64 bit systém a Android

Otázka, Ako je vaša výkonnosť?

Stabilné, presné, real-time odpoveď, best-in-class užívateľské skúsenosti.navrhnuté životnosť je 10 rokov.čas odozvy 5 ms.polohy chyba len 1mm chybu.Je to rýchle, ľahké & tenké, čistý produkt prírody.

Otázka, Koľko bodov váš multitouch podporu?

Tak ďaleko, 2 body, je To pravda, multitouch, nie gesto multitouch.budeme podporovať 10 viac bodov v nie ďalekej budúcnosti.

Otázka, Koľko druhov vaše iFoil?

A Máme 2 druhy iFoil.jeden je Transparentný dotykový fólie, iné je, premietacie dotykové fólie.Môžete si vybrať rôzne druhy závisí na vašu žiadosť.

Otázka, Ako je rozpoznávanie rukopisu výkon?

A iFoil mať best-in-class rukopisu výkon, vysoká rýchlosť a dobrá linearita.

Q našiel som ovládači palube sú odnímateľné, aký to má výhody?

A iFoil mať 3 základné časti, každý Dotyk film - Senzor, Radič rada, Vodič - Softvér, použijeme modul-projektové metódy.hlavné výhody odnímateľný je, že keď ste laminátové iFoil na sklo, nie je potrebné premýšľať o tom, vody-dôkaz Radič rada, aj keď Radič rada rozbité, môžete ľahko nahradiť novým doske.údržby by byť jednoduché a náklady nadol.

Otázka Aké riešenie vám poskytne?

Sme poskytujú mnoho riešení pre našich partnerov; include all-in-one touch zariadenia, magic touch okna, zrkadla, dotyk, dotykový stôl, dotknite sa Kiosk, dotykové Digitálne Tabule, interaktívne projekcie, dotykové steny, interaktívne zemi, a tak ďalej.

 • Pomer Strán: 16
 • Reagovať rýchlosť: 0,01 s-0.05 s podľa hrúbky skla
 • Rozlíšenie: 4096 * 4096
 • Dotyková Technológia Typ: Predpokladaný Kapacitný dotykový displej
 • Dotyková Funkcia: Jednodotykovej alebo dual-touch
 • prenosné: áno
 • Štýl: Interaktívne dotykové fólie film
 • Názov Značky: NCOOVERLAYFOIL
 • Číslo Modelu: NECOF-ITF
 • iné funkcie: Transparentné, IP65 Wareproof protiprachová a Vandal-proof
 • Miesto pôvodu: Jiangsu, Čína (Pevninská Časť))
 • Interaktívne dotykové fólie: Pre LCD/LED monitor a predajne sklo
 • Rozhrania Port Typ: USB alebo RS232


SKU: w973

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy