Popis produktu

1. Pyramída pena poskytuje stredne zvuk kontrolu na steny alebo stropy.s odbornou acoustic control, potlačenie zvuku, akustické spracovanie, zníženie hluku, akustická pena je schopný znížiť vlny, reverb a chvenie echo v malých a stredných izby.

2. Vyrobené z ekologicky šetrných polyuretánovej peny, akustické panely majú nielen účinnej zvukovej pohltivosti, ale aj nespôsobí žiadnu ujmu na naše telo.A pridať spomaľovač horenia vzorec v hubky znížiť náhle nebezpečenstvo a zaistenie bezpečnosti.

3. Aby Vyššej Kvality o a Nahrávanie Videa,Zlepšenie o kvalitu okamžite znížením hluku a ozveny počas nahrávania hlasovej prenosy, hudba, rozhovory, podcasty, alebo videá z YouTube.

4. Zníženie Nežiaduceho Šumu A Ozveny,panely pomôcť znížiť reverb, flutter ozveny, nežiaduce akustické odrazy, nežiaduce zvuky, a ktoré sú najlepšie pre malé a stredné priestory, divadlo izby, nahrávacie štúdiá, kostoly alebo kancelárie.Po otvorení balíka zvukotesné pena, akustické panely môžu byť umiestnené v vetranom mieste pre 24-48 hodín, a zvuková izolácia penové panely je možné vložiť.

5. Skvelé pre spot liečbe zvuk na stenách vo vašom štúdiu alebo v kancelárii,Na použitie v nahrávacích štúdiách, ovládanie izby, Kancelárie domov studios, domácej zábavy divadiel, Domáce Kancelárie.

farba: čierna + šedá

Materiál: polyuretán

veľkosť: 30x30x5cm

Obsah Balenia:

12 * Čierna Zvukovú Izoláciu Peny

12 * Šedá Zvukovú Izoláciu Peny

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)


SKU: w743

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy