Popis produktu

Bezpečnostné opatrenia:

1. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov (vrátane 3 rokov)!

Dajte si pozor na miseating a spôsobiť udusenie rizík, keď deti dať malé diely do ich úst.

2. Deti vo veku 4-7 by mali byť v sprievode dospelých osôb alebo rodičov.

Od montáž 3D priestorové skladačky puzzle model má určité požiadavky na detských montáž silu, schopnosti, pamäť, logické schopnosti a priestorovú predstavivosť schopnosťou, deti vo veku 4-7 by mala použiť v sprievode dospelých osôb alebo rodičov, hrať úlohu rodič-dieťa interakcie na zvýšenie emócie

3. Všetky výrobky sú spracované prírodné drevo

Prosím, majte na produkt mimo dosahu ohňa, zdroja alebo zdroja vody, tak nie je príčinou ohrozenia alebo sa týkajú bežného používania výrobku.

Návod na montáž:

1. Správne držať farebné obrázky, krabice, návod na montáž a iných presswork obsiahnuté v produkte

Správne držať farebné obrázky alebo farebných políčok, ploché roviny montáž ilustrácia alebo 3D troch-dimenzionální montáž ilustrácie obsiahnuté v obale výrobku.Ak sa vám náhodou stratí montáž ilustrácia, spýtajte sa, prosím, zákaznícky servis zamestnancov pre elektronickej verzii.

2. Neponáhľajte zostaviť model

Po vybalení produktu balík, nie okamžite odstraňovať časti na paneli, a zostaviť podľa nasledujúcich krokov

Krok 1:

Pozrite sa pozorne na hotový výrobok diagram modelu a majú všeobecné pochopenie celej modelovej štruktúry.

Krok 2:

Dal rozobrať dosky, aby podľa dosiek na rovine, graf, aby sa zabezpečilo, že materiály sú úplné a mať všeobecnú predstavu, aké diely sú na každom kuse materiálov.

Krok 3:

Začnú demontovať užitočné časti na paneli, a k ničomu časti môže byť na ľavom paneli.Nerozoberajte nich. (Niektoré zbytočné diely boli odpočítané v procese výroby daného výrobku, a užitočné časti majú odkaz pozície, tak oni sa nestratia.Prosím, nebojte sa o nedostatok užitočné časti.) nepoužívajte hrubou silou v demontáž procesu, aby sa predišlo jeho poškodeniu častí s farebným hodváb tlače.

Krok 4:

Dať odstrániť častí v rôznych kategóriách, a dať dielov s rovnakým alebo symetrická štruktúra spolu.Zoradiť a hromadu na demontáž dielov podľa poradia veľkosti, nájsť časti, presne a rýchlo pri montáži neskôr.

Krok 5:

Podľa grafické montáž diagram komponentov a bajonet číslo napísané na 3D troch-dimenzionální montáž diagram, 1 na 1, 2 na 2 páry, a tak ďalej, nájsť zodpovedajúce bajonet montáž a postupujte podľa pokynov krok-za-krokom odpočítaní troch-dimenzionální diagram.Venovať pozornosť zarovnanie dvoch bajonet pokyny pri montáži, a nie odchýliť príliš veľa, aby sa znížilo trenie, odpor medzi doskami, a bajonet vloženie bude veľmi hladké.Ako dlho budete držať trpezliví a opatrní, celý model bude magicky prezentované vo vašich rukách!

  • Pohlavie: Unisex
  • Puzzle Štýl: 3D Puzzle
  • Názov Značky: WONTIVE
  • Štýl: Konštrukcia
  • Upozornenie: Zabráňte deťom od prehltnutia malých
  • materiál: Drevo
  • Vekové Rozpätie: > 8 rokov


SKU: w34

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy