Popis produktu

2020 Nové Polievkové Lyžice Dlhá Rukoväť Kuchynské Sitko Pevné Kuchynské Sitko, Kuchyňa Lopatka Z Nehrdzavejúcej Ocele, Kuchynské Sitko, Hot

Popis:

◆Lopatky sú základným nástrojom pre zaneprázdnených kuchyňa, a tajomstvo k tomu, konzistentnú kvalitu jedál.Nie len že môžu byť použité pre namáhanie, cestoviny, ale môžu byť použité pre rôzne úlohy, ako oplachovanie zrná,strukoviny,z ovocia alebo akékoľvek iné prípravu potravín.

◆lapače vlastné masívny vonkajší rámec a rukoväť.Konkávne jemné oka čistý úlovky potraviny bezpečne zároveň uvoľňuje vodu, olej a iné nečistoty.Zapečatené oceľové ráfiky tiež zabrániť potravín od získania uväznení medzi oka a ráfika.

◆Odolné a robustné sitko nebude hrdze, koróziu, ohnúť alebo deformácii.Veľmi jemné oka konštrukcia zaisťuje chytiť najmenší potravín zrná, pyré tak, že konečný výstup vyžaduje, môže byť najvyššej kvality.

◆Heavy-duty dlhé rukoväte, pripojené na každý kôš je dosť silný, aby niesť dobré výška hmotnosť bez ohýbanie tak, že nemusíte prázdne to, keď to ešte má priestor na ďalšie.Nity sú najvyššej kvality, ktoré nebudú hrdze alebo uvoľniť.Tiež, zaoblený okraj rámec je pevne dohromady, aby sa zabránilo malé potraviny bitov z pristihnutia.

Veľkosť:

S: Dĺžka:25 cm Priemer:7,5 cm

M: Dĺžka:26.5 cm Priemer:10 cm

L:Length:29.5cm Priemer:12.5 cm

Package Zahrnuté:

3 x sitko(S+M+L)

  • Funkcia: Eco-Priateľský
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: CIQ
  • Kovové Typ: Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE
  • Číslo Modelu: 9060


SKU: w311

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy