Popis produktu

Priamy Výrobca Veľký Výkon 600w Co2 laser Sklo Tubo na rezanie Stroj

Model: D4 CO2 laserové trubice 600w pre die rada laserový rezací stroj

Podľa osobitných požiadaviek aplikácie koncových užívateľov, naša spoločnosť má nasledujúce výkon pre používateľov na výber: D2 dvojitý záhyb: 300W menovitý výkon optického pás sa nachádza 1,5 metrov mimo výstup spojka.D3 troch pilieroch: menovitý výkon 400W, svetlo, pás sa nachádza 1,5 metrov mimo výstup spojka D4 štyroch pilieroch: 600W menovitý výkon, svetlo, pás sa nachádza 1,5 metrov mimo výstup spojka

HY-W150-BL 45ma napájanie špeciálne desgined pre 300w,400w,600w co2 laserové trubice.to môže urobiť trubice výstup max laserového výkonu.

1pc D2 300w trubice pripojí 2ks HY-W150-BL 45ma napájania.

1pc D3 400w trubice pripojí 3ks HY-W150-BL 45ma napájania.

1pc D4 600w trubice pripojí 4pcs HY-W150-BL45ma napájania.

Špecifikácia laserové trubice:

Zobraziť nášho výrobku:

Aplikácia pre laserové trubice:

Ako sa pripojiť:

Voda: chladiacej kvapaliny, je čistá voda s prietoku 3-5 litrov za minútu a teplota vody o 10C° -40c °

Vzduchové chladenie: Oba konce laser je potrebné vykonať ranu chladenie.Inštalácia axial flow ventilátor na 50 mm nad radiátory na oboch koncoch, a vyhodiť vzduchu smerom dole, tak, že hliníkový chladič na reflektor sídlo na každom u-tvarované spojenie prijíma odvod tepla účinok rovnomerne

Prevádzkové prostredie: Teplota 2-40c, vlhkosť 10-60%.Dôrazne sa odporúča, že laser sa používa v relatívne prachotesný prostredie.

Pracovný prúd: detekcia prúd je 40Ma, maximálny povolený prevádzkový prúd by mal byť kontrolované na 45mA a nižšie, a dlhodobý pracovný prúd by mal byť kontrolované na 40mA a pod.Dlhší život s prúdom 40mA alebo nižšie.Vyššie aktuálne požiadavky musia byť založené na skutočných prúd prúd meter v sérii na katóde linky.Nežiaduce dôsledky spôsobené tým, že pomocou, ako sa vyžaduje: dlhodobá kontrola používania, bude sa skrátiť životnosť výrazne.

Naše balenie:

Laser rúry dodávané spoločnosťou DHL.A DHL má najlepšie služby pre prepravu krehkých výrobkov,ja vám pošleme novú pre relacement ak laserové trubice rozbité počas prepravy.

Ciel: Všetky výrobky, doprava z Číny, ktoré by mohli spôsobiť tarify.Prosím vedieť aj o vašej krajine dovozu zákonov.Všetky produkty Cloudray predaj predvolené FOB obchodné podmienky, kupujúci bude trvať na jeho zodpovednosť na všetkých druhoch daní v ich krajine.Ak máte špeciálne požiadavky, o vyhlásenie, prosím zanechať správy pre nás, keď urobíte objednávku.Doprava z miestnej krajine (Nemecko/USA/Rusko) nemá žiadne dovozné clá potrebné.Všetky balíky do Brazílie potrebné CPF číslo DHL/UPS/Fedex/EMS.Všetky balíky do Argentíny potrebné CUIT číslo DHL/UPS/Fedex/EMS.Všetky balíčky od Čile potrebné RUJE číslo DHL/UPS/Fedex/EMS.Všetky balíky do Ruska potrebujú, celé Meno ( krstné meno + Polovice meno + priezvisko ).

Tu je zoznam kupujúcich v nákupnom alebo po-predajný servis problémy,

Možno, že niektorí z vašich pochybností sa odpoveď nájdete tu

Otázka: Ako môžete sledovať môj pozemok?

Odpoveď: môžete sledovať vašu zásielku na webovej stránke DHL www.dhl.com.

Otázka: Môžete Prijať drop shipping?

Odpoveď: Sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím infroamtion o nás, ak by ste chceli.

Otázka: Je nejaká zľava pre objemné objednávky?

Odpoveď: Áno,môžeme poskytnúť wholesales cenu, ak budete potrebovať viac.Prosím, kontaktujte ma cez Skype alebo e-mail mi,môžeme hovoriť detaily.

Otázka: Je tam nejaké Dane colný?

1. obvykle budeme deklarovať RECI W2 skutočná hodnota USD490 na poštovné faktúry.Pretože DHL nahradiť nefunkčné tovaru podľa hodnoty na poštovné faktúry.

2. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky na Prepravu Hodnotu, môžeme urobiť podľa vašich požiadaviek,ale mali by ste vykonať stratu, ak trubice rozbité počas prepravy.

3. v dôsledku rôznych politík v rôznych krajinách,môže byť Colné daň, ktorá by mala byť zaplatená kupujúcim.

Kontaktné informácie:

Pre podrobnejšie informácie o našich laser napájanie, prosím, kontaktujte nás slobodne, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol.

Naše kontaktné údaje takto:

Šantung Laserový Zdroj Technology Co.,LTD / Jinan Hongyuan Electric Co.,LTd

vitajte vaše kontaktné podrobné informácie

whatsapp/wechat/mobil: 008618765801225

 • Laserového výkonu: 400W
 • Aplikácia: 600w CO2 laserové rezacie a rytie stroj
 • Max. výstupný Prúd: 45mA
 • Šírka: 120mm
 • Chladenie: vodné chladenie
 • Dĺžka: 1700mm
 • Záruka: 12months
 • Prevádzková Teplota: 2-40Degrees Celzia
 • Laser Typ: co2 uzavretá-off
 • Názov Produktu: 600w co2 laser sklenenej trubici
 • Certifikácia: CE


SKU: w223

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy