Popis produktu

Guľka Bod:

Udržať v teple a snow-proof: Mäkká, zamatová podšívka, rýchle zámok teploty ruky dieťaťa, mať dlhé rukávy, elastické ukončenia, môžu vzťahovať dieťaťa kabát alebo kabát rukávy, aby sa zabránilo zima a sneh zo vstupu.

Triple nepremokavé ochrany: vodeodolného nylonu textílie môžu tvoriť prvý vodotesný bariéru.Po striekajúcej vody na povrchu, voda bude automaticky sag a sklzu, a nebude mokré rukavice.Účinne zabraňuje topenia a ponorenie snehu, vhodné pre zimné športy ako sú snowballing, sánkovanie, snowmaning, lyžovanie a snowboarding.

Ľahké nosenie a údržba: S háčika a slučky upevňovač tesnenie a elastické zápästí, háčika a slučky pomocou zipsu možno voľne upravovať, viac bezpečne uzamknúť svoje ruky, zabrániť studený vzduch z infúznej, udržiavať v teple, zámok teploty, možno ľahko upraviť veľkosť, je jednoduchšie nosiť rukavice pre deti.

Anti-stratil manžetové gombíky: použitie vhodné karty typu anti-stratil manžetové gombíky, zapojenie a vykladanie, efektívne ukladať rukavice

Zimné športy dôležité: na Sebe pár teplé a nepremokavé praktickej rukavice v chladnej zime, takže outdoorové športy zaujímavejšie.

Špecifikácie:

Materiál: polyester, podšívka

Veľkosť: plná dĺžka 20 cm/7.87 palec, dlaň, šírka 9 cm/3.54 palcový (Cca.)

Vhodný vek: 4-9 rokov

Funkcia: udržať teplé, nepremokavé

Scéna: vonkajšie športy ako lyžovanie a jazda na bicykli

Balenie zoznam

1 pár detské lyžiarske rukavice

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • materiál: Polyester


SKU: w1415

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy